SVATBA BUDE!

Mája & Ondra
se vezmou 11. června 2016
ve 14:00 v klubu Patro v Lysé nad Labem.

🖼Nahrajte fotky

Kde to bude?

Svatba se bude konat na zahradě klubu Patro. Adresa je Náměstí Bedřicha Hrozného 184/10, 289 22 Lysá nad Labem. Přímo před Patrem, v okolních ulicích i na náměstí se dá bez problému zaparkovat.

Jak se tam dostanu?

Pokud se nechystáte autem, z vlakového nádraží je to do deseti minut pěšky. Z Prahy jezdí vlak třikrát do hodiny, z Hradce každou hodinu.

Jak to bude probíhat?

následuje:

Pozdní oběd, tak si šetřete pupky.

Další radovánky už jsou v režimu volné zábavy a případnou dlouhou chvíli vám zpříjemní naše dvě milé a spřízněné kapely: dechno kapela Lipno, která sice není z Rumunska, ale mohla by být (zhruba od 18:00) a Rest in Haste, kteří by zase mohli být z Kalifornie, jen s tím rozdílem, že mají zkušebnu na Kolbence (od 20:00).

Na zahradě můžeme vyvádět do 22:00, kdy se přesuneme dovnitř, kde už můžeme tančit až do rána bílého.

Co v okolí?

Pokud si budete chtít před obřadem a nebo v neděli udělat výlet po okolí (což vřele doporučujeme), nabízí se hned několik variant. A všechno do 10 kilometrů od Lysé:

Koukněte na mapu dole.

Jak se mám obléct?

Moc dobře víte, že na dress cody si zas tak nepotrpíme. Oblečte se proto tak nějak slušněji, ale zase abyste se cítili příjemně. Pánové, kravaty klidně nechte doma. Dámy, vy zase vysoké podpatky - v trávě na zahradě byste se s nimi beztak spíš trápily. :) V červnu už by mělo být teplo, ale pro jistotu přibalte i svetr na večer, přestože ve 22:00 se budeme přesouvat dovnitř do tepla.

Co mám přivézt s sebou?

Dary nám vozit nemusíte, po šesti letech společného soužití se nám podařilo sestavit plnou domácnost. Když už nám ale budete chtít něco dát, budeme rádi za příspěvek na svatební cestu.

Můžeme vzít děti a zvířata?

Jak vaše ratolesti, tak i zvířata klidně vezměte s sebou. Jen prosím zvažte, zda jsou vaši psí miláčci a) kompatibilní s dětmi, eventuelně dalšími zvířaty a za b) ochotni zvládnout živou hudební produkci.

Kdo mi poradí?

Se vším vám ráda poradí úžasná svědkyně Dita Hladíková, které se můžete dovolat na 721 869 568.

Se šípkovou, nebo se zelim?

To se uvidí.

Těšíme se na vás!

Mapa? Mapa!

  1. Restaurace Na Jitrách, oběd pro rodinu od 11:00
  2. Klub Patro, místo obřadu ve 13:30
  3. Kersko
  4. Skanzen v Přerově nad Labem
  5. Byšičky
  6. Barokní zámek a zahrada
  7. Penzion Alfa